Sefer
Sefer
Bize Ulaşın
Anasayfa Hakkımızda

1976 yılında kollektif şirket ile başladığımız ticari hayatımıza 1984 yılına kadar Pilsa Plastik Boru ana bayisi olarak devam ettik. 1984 yılında ise sektörümüzü değiştirerek Mitsubishi yetkili satıcısı olarak otomotiv sektörüne geçtik. Ticari hayatımız boyunca sahiplendiğimiz satış öncesi ve sonrası müşteri odaklılık felsefemizi 2002 yılında portföyümüze dâhil ettiğimiz ikinci el otomobil satış galerisi ve İsviçre Sigorta acenteliği ile de ileriye taşıdık. Zamanla gelen değişime ayak uydurarak hizmet koşullarımızı ve ortamlarımızı müşteri odaklı revize ettik. Sefer Motorlu Araçlar A.Ş olarak tecrübeli personelimiz ile sizlere gönül rahatlığı ile güvenebileceğiniz araç alış ve satış hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Sadece araç satmak değil satış sonrası hizmetlerimizle de siz müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Otomobilde yaşamanın unutulmaz, bambaşka bir yaşam olduğunu düşünüyoruz. Bu sebeple Sefer A.Ş.’nin sloganını “Otomobilde Yaşam” olarak belirledik. Bu güzel yaşamı beraber paylaşmak dileğiyle…

2. El Hakkinda
“İkinci bahar yaşıyor ömrüm gel benim yarim oluver şimdi.” Evet, ikinci el otomobiller yaşamımızda çok önemli bir yere sahip. Onları seçmek, sevmek, gönül rahatlığıyla kullanmak için güvenilir ellerden almak gerekiyor. Çünkü otomobilde yaşamak bambaşka bir sevgi bambaşka bir aşk.

Otomobil kararını vermek, modelini beğenmek, rengini sevmek, bütçene uygun olanını seçmek ve verdiğiniz kararla içinizin rahat etmesi gerekir. İşte bu sebeple akıl danışacağınız, işin püf noktalarını öğreneceğiniz güvenilir yerlerden bilgi almanız gerekiyor. Sefer A.Ş. olarak sizlerin ikinci elde en doğru seçimi yapmanız için.

Bir çay içme süresinde Sefer A.Ş.’ne gelmeniz belki de içinizin rahatlamasına, doğru karar vermenize ve otomobil aşkınıza kavuşmanızı sağlayacak. Hangi model otomobil olursa olsun tüm modellerle ilgili aklınıza takılan sorularınız için bizi arayabilir, ziyaret edebilirsiniz. Otomobil kararını vermek gibi zor kararlarınızda pişmanlıklar yaşamamak için satış uzmanlarımızdan hizmet alabilirsiniz.

2. El Otomobil Alirken Nelere Dikkat Etmeliyim
İkinci otomobil almak riskli bir alışveriş. Sefer A.Ş. olarak sizler için seçtiğimiz 7 tane püf nokta size bu konuda yol gösterici olacaktır.

İşte püf noktalar;
Otomobili seçmeye kesinlikle gündüz vakti gelin.
Daha önce düşündüğünüz soruları not edin.
Otomobilinizi kontrol etmek için zaman ayırın.
Hobilerinizi mutlaka söyleyin. Size uygun araç için yol gösterici olacaktır.
Satıcıların beden diline dikkat edin, güvenilir olup olmadıklarını anlarsınız.
İnternet sitelerinden alternatiflere mutlaka bakın.
Satıcı kişi ya da şirket hakkında mutlaka araştırma yapın.